Вирішення помилки № 720

 Ця помилка почастішала в користувачів, антивіруса Avast. Справа в тому що компанія випустила обновлення, яке розпізнавало вірус у стандартних файлах Windows, які відповідають за роботу протокола TCP/IP. 

Якщо Ви почнете виправляти помилку 720 то в певний момент Ви вже не зможете відкритий цей сайт. Радимо зберегти собі інструкцію на локальний диск. 720_error.doc

1. В властивостях папки (Пуск > Панель управления > Свойства папки > вкладка "Вид") включіть опцію "Показывать скрытые файлы и папки"

720 1

2. Після того як стали видимим скриті фіайли і паки зайдіть в папку по шляху: C:\WINDOWS\INF та найдіть там файл nettcpip.inf, відкрийте його за допомогою блокнота. В відкритому файлі найдіть блок параметрів [MS_TCPIP.PrimaryInstall] та замініть значення Characteristics = 0xA0 на Characteristics = 0x80, тобто замість латинської А напишіть 8 та збережіть виконані зміни в файлі.

 

[MS_TCPIP.PrimaryInstall]
; TCPIP has properties to display
Characteristics = 0xA0 ; NCF_HAS_UI | NCF_NOT_USER_REMOVABLE
AddReg = Registry.MS_TCPIP.PrimaryInstall, Registry.MS_TCPIP, Registry.MS_TCPIP.Legacy
RegisterDlls = MS_TCPIP.Register

3, Перейдіть в папку (Пуск > Панель управления > Сетевые подключения) на зображенні "Подключение по локальной сети" - правий клік мишкою та виберіть опцію "Свойства". У вікні яке відкриється виберіть "Установить" > "Протокол" > "С диска" потім кнопку "Обзор" вкажіть на файл який Ви правили в пункті 2 (C:\WINDOWS\INF\nettcpip.inf). Програма Вас перепитає який протокол встановити - виберіть TCP/IPv4.

720 2

4. Зробивши пункти №1-№3 стане доступна кнопка "Удалить". Відмітьте "Протокол Интернета(TCP/IP)" та видаліть його, після зроблених дій система запропонує перезагрузку комп'ютера - відмовтеся від перезавантаження.

5, Зайдіть в (Пуск >Выполнить) або (Win + R) на клавіатурі та введіть regedit, щоб зайти в консоль правки реєстру WINDOWS. Найдіть там параметри WinSock та WinSock2, які знаходяться в вітці реєстру: ( HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\ControlSet001\Services\), та видаліть ці розділи. Будьте обережні при роботі з реєстром!!!.

720 3

6. Тепер можете перезавантажити комп'ютер.

7, Знову відкрийте файл nettcpip.inf, що знаходиться по шляху: C:\WINDOWS\INF, та відмініть зроблені зміни в пункті №2, тобто замініть значення Characteristics = 0x80 на Characteristics = 0xА0, збережіть файл.

8, Виконайте знову пункт №3, та перезавантажте комп'ютер.

9, Відповідно інструкції до Вашої операційної - Створіть з'єднання PPPoE, системи під'єднайтесь та насолоджуйтесь Інтернетом.